cldbochnia


Idź do treści

Systemy Klimatyzacji

Instalacje Klimatyzacyjne

Klimatyzatory ścienne w wersji inverterowej oraz konwencjonalnej to jednostki do montażu na ścianie. Lekkie, o zwartej konstrukcji charakteryzują się nowoczesną stylistyką. Szeroki wybór modeli pozwala na elastyczny montaż oraz ich wszechstronne zastosowanie. Charakterystyczne parametry pracy urządzeń to: szeroki zakres zastosowania w zależności od temperatury zewnętrznej, niski poziom hałasu oraz duża energooszczędność.
Urządzenia wyposażone są w restart i system automatycznego czyszczenia filtra.
Doskonałe do domu i biura.

Urządzenia kasetonowe charakteryzują się zwartą i lekką budową. Rozprowadzają one powietrze w 4 kierunkach czyniąc nawiew komfortowym i przyjemnym. Jest to idealne rozwiązanie dla sklepów, restauracji lub biur z podwieszanymi sufitami. Pod względem wielkości mocy urządzenia kasetonowe są bardzo zróżnicowane. Charakteryzują się nowatorskimi rozwiązaniami oraz znakomitymi parametrami pracy takimi jak: szeroki zakres zastosowania w zależności od temperatury zewnętrznej, niski poziom hałasu, łatwoś aranżacji i montażu oraz dużą energooszczędnością (wszystkie modele klasy A zarówno w trybie chłodzenia jak i w trybie grzania).
W całym typoszeregu istnieje możliwość wyboru sterowania urządzeniami za pomocą pilota przewodowego lub bezprzewodowego.
W urządzeniach kasetonowych inverter istnieje możliwość przełączania trybu „wysokiego sufitu”, pozwalająca na rozprowadzenie znacznych ilości powietrza nawet przy zastosowaniu zwartego typu kasetonowego w wysokich pomieszczeniach (3,5m).

Strona główna | Instalacje Co | Instalacje Solarne | Instalacje Klimatyzacyjne | Realizacje | Kontakt | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego